Ha szereted a jó zenét, és bele akarsz kóstolni a Világba, ha pihenni és feltöltődni vágysz, fel akarsz fedezni új hangokat, ha jó társaságban egyszerűen csak jól akarod érezni magad, gyönyörű környezetben, a Balaton partján…

CSAVARGŐZÖS színpad

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
17:00   Fish In Oil   Jász András   Julian Olivares Trio   Soulfool Band   Butterfly Effect   Ethnomada 
vissza a lap tetejére

PLATÁN STRAND zenepavilon

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
17:30   Descaradura   Stukker   Romengi Voja   Voodoo Papa Duo   Pandamood   Trio Feta 
19:00   DJ Suefo   DJ Suefo   DJ Suefo   DJ Suefo   DJ Suefo   DJ Suefo 
vissza a lap tetejére

PLATÁN STRAND dupla nagyszínpad és rendezvénysátrak

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
19:00   Zorita   Los Chocolatinos   Romengo   Tribali   Subhira Band   Deti Picasso 
20:30   Yacine & the Oriental Groove   BandAdriatica   Firkin   Jewish Monkeys   Naked   Amariszi 
22:00   HolddalaNap   Cankisou   Roba Estesa   Kerekes Band   Terne Chave   Canteca de Macao 
23:30   Népek táncai - HolddalaNap és vendégeik   Oratnitza és Babra Band   Nakaira és vendégeik: Celina da Piedade, Romengo, Firkin   Korrontzi és Oi Dipnoi   Vigüela és vendége: Trio Feta   Dűvő zenekar és vendégeik: Rumbaroma, Dió banda 
vissza a lap tetejére

VÖRÖS KÁPOLNA színpad

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
19:30   Amir Gwirtzman - Inhale-Exhale   Celina da Piedade   Almasäla by Paloma Povedano   Songs of the Inner Heart (Tal Ben Ari & Mohammed Antar quartet)   Meszecsinka   Tony Xucla & Gemma Humet 
22:30   El Naán   Vojasa   Shama Rahman       
vissza a lap tetejére

KULTKIKÖTŐ nagyszínpad

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
21:00   Szalóki Ági és a Cabaret Medrano: Bohém világ   Boomerang Baby - Marlene Dietrich ABC   Freak Fusion Cabaret   Holdviola   TranszOrient   Pere Martínez Flamenco show 
vissza a lap tetejére

VÁRDOMB - GÖMBKILÁTÓ PARK színpad és programsátrak

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
14:00   Piripirí, az illatgyökér - guaraní indián mese (Évkerék)   A 99 tüzes kabbala (Évkerék)   A Nap s a Hold megszabadítása - roma mese (Évkerék)   A madár, aki a világ legszebb énekét énekelte – Afrikai pigmeus mese (Évkerék)   Az elvarázsolt tó - török mese (Évkerék)   A szivárványszínű lovacska – spanyol mese (Évkerék) 
16:00   Maria Keck & De Cobre   Fatou Gozlan - Sufi Moon Project   Ibrahima Cissokho & Mandingue Foly   Sanké Percussion Group   Leonor Dely and MAKERULE   Indiai kathak táncbemutató 
18:00   Gabacho Maroc   Layanda   Toques do Caramulo   Chalaban   La Pimienta   PECA 
vissza a lap tetejére

BABEL CAMP SZIMPLA KERT színpad

július 19.  július 20.  július 21.  július 22.  július 23.  július 24. 
kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 
20:00   Ethnofil   Neofolk   Tati Cervia & Sepharazz Mispaha   Aurevoir   Taraf De Akácfa   Vanmocsello 
21:30   V-Zone   The Spy from Cairo   Korai Acoustic Instrumental   A.K.T.   Biel Ballester Trio   Oi Dipnoi 
vissza a lap tetejére
A Programváltoztatás jogát fenntartjuk.
Balatonboglár
Balatonboglár
Partnereink