Ha szereted a jó zenét, és bele akarsz kóstolni a Világba, ha pihenni és feltöltődni vágysz, fel akarsz fedezni új hangokat, ha jó társaságban egyszerűen csak jól akarod érezni magad, gyönyörű környezetben, a Balaton partján…

Koncertek

július 16.  július 17.  július 18.  július 19.  július 20.  július 21.  július 22. 
hétfő  kedd  szerda  csütörtök  péntek  szombat  vasárnap 

CSAVARGŐZÖS színpad - Balaton Csavargőzös Műemlékhajó, Boglári kikötő

17:00      Tribidabo   ToSoDa Projekt   Sequence Quartet   Guillermo Rizzotto Trio   The Khat   Banda Zeitun 
18:30       Kelet Brass Band     Velotronix     

NAGYSZÍNPAD - Platán strand

18:00             Ot Azoj   
19:30   Ogun Afrobeat   Balkan Paradise Orchestra   HolddalaNap   Maria Mazzotta & Redi Hasa   BOC      
21:00   Nakany Kanté   La Fanfarria del Capitán   Hora de Joglar   Vrelo   Ras Muhamad & Budapest Riddim Band   Heiða Björg & the Kaos   

Nagysátor - Platán strand

09:00     A Nap s a Hold megszabadítása - roma mese           
10:00       Napkeleti utazás - mese-koncert   Világszárnya, az égitestszabadító – óriásbábos moldvai mítikus játék   A világ kezdete - indiai mese   Az elvarázsolt tó - török mese   Meglepetés-mese az Évkeréktől 
11:00     Novena Animata bábos előadás           
11:30       DzsinnKalaDzsi gyerekműsora   DzsinnKalaDzsi     DzsinnKalaDzsi   
13:00     Mimi Sterrantino   Group Duduk   Flamenco zenei és táncelőadás     Színházi improvizációs játékok a közönség bevonásával   Indonézia színei kultúra bemutató 
14:00           Palankalama     
14:30     Oi Dipnoi   Arif Erdem Ocak és csapata   Percussí O No + Cumie     Flamenco zenei és táncelőadás   
15:30     Tarantella oktatás élő zenével           
16:00     I Beddi   Mintamókus   Maria Keck & De Cobre   Ex Auro Quartet     
18:00           Amrita Kathak tánccsoport előadása     
19:30             Fugato Orchestra   
23:00   Giovanni Seneca Quintet   Ibrahima Cissokho & Mandingue Foly   Fado Violado   Celina da Piedade   Rembetiko   Chalaban   

SZIMPLA Romkocsma - BABELCAMP

21:30         Velotronix   The Khat 
22:30   Kardos Dániel   Meszecsinka   Miramundo   Bilal Karaman Trio   Meshinda   Akash Bhatt    
00:00   TranceUntes   Naked   Los Chocolatinos   Golosa La Orquesta   Neuquén Groove Project   Pasaje Universo    
01:30       Chiki Lora   Jam Session Tuur Florizoone     Fatou Gozlan & Duo Darbar    
vissza a lap tetejére
Partnereink